İletişimin tüm parçalarını, bir araya getiriyoruz.

Orijinalite İletişim Danışmanlığı

MARKA İLETİŞİMİ

Orijinalite İletişim Danışmanlığı olarak, hedef kitlenizle güçlü bir bağ kurabilmeniz için marka iletişimi hizmetlerini sunuyoruz ve markanızın yer aldığı tüm dijital platformları için iletişim ürünlerini tasarlıyoruz.

KREATİF PAZARLAMA

Öncelikli hedefimiz doğrultusunda markanızın sunduğu hizmetlerin veya ürünlerin satış gücünü artırmak ve marka farkındalığı yaratmak için kreatif ve pazarlama temelli iletişim danışmanlığına odaklanıyoruz.

Orijinalite İletişim Danışmanlığı
Orijinalite İletişim Danışmanlığı

MARKA İMAJI

Marka inşası olarak adlandırılan imaj tasarımları ile markanın hikâyesini, konumlandırmasını, vizyonunu oluşturuyoruz, tüm bu ürünlerin dijital ve fiziki platformlardaki entegrasyonunu sağlıyoruz. İletişim danışmanlığı yapıyoruz.

İLETİŞİM DANIŞMANLIĞI

İletişim danışmanlığı hizmetimiz ile markanızın analizini gerçekleştiriyoruz. İşe, sektörü ve markanızı kapsayan mevcut durum değerlendirmesinde ve gelişim önerilerinde bulunan iletişim sunumu ile başlıyoruz. 

Orijinalite İletişim Danışmanlığı
Orijinalite İletişim Danışmanlığı

STRATEJİK İLETİŞİM PLANI

Kurum içi ve kurum dışı etkileşimi kapsayan, sürdürülebilir iletişimde standardizasyonu ve dijital entegrasyonu sağlayan stratejik iletişim planı ile markanızın yerel ve küresel ekosistemini tanımlayan vizyonu, karakteristik özellikleri ve kalıcı değerleri oluşturuyoruz. 

SOSYAL MEDYA

Dünya trenlerinde sosyal medya yönetimi ve planına sahip olun.

VİDEO

Video ile markanızı tanıtın, ürün ve hizmetlerinizi anlatın.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijitalin pazarlamanın gücü ile ekonomik ve etkili reklamlar yapın.

İLETİŞİM TASARIMI

Potansiyel müşterilerinizle   sürdürülebilir ve güçlü iletişim kurun.